foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Rakowicka 10B/4 31-511 Kraków
sekretariat@biurorachunkowe-krakow.pl

Nie ma, co ukrywać, że koszt wynajmu lokalu często bywa wysoki. Mówimy tu oczywiście o lokalach usytuowanych w podrzędnych dzielnicach. Problem rodzi się wtedy, gdy pragniemy wyróżnić naszą firmę i nadać jej względnego wyrazu.

Wtedy każdy z nas pragnie wynająć lokal w dobrej, prestiżowej dzielnicy, dodatkowo umiejscowionej na szlaku komunikacyjnym, tal by każdy bez problemu do niej trafił. Wynajem takiego biura to koszty, na które w wielu przypadkach nas nie stać. Co możemy zrobić, by zyskać upragnione miejsce, a dodatkowo oszczędzić?

Tutaj właśnie wkraczamy my! Nasza firma oferuje Państwu usługę wirtualnego biura. Wirtualne biuro to nic innego jak zakup własnego biura w atrakcyjnej dla naszych kontrahentów dzielnicy. Za niewielką opłatę ofertujemy Państwu znany adres oraz inne usługi, związane z obsługą klientów. Dzięki naszej usłudze zyskują Państwo biuro tylko w określonych dniach oraz godzinach. Oczywiście pomieszczenie jest w pełni zagospodarowane – posiada wszystkie niezbędne oprzyrządowanie, począwszy od drukarki, a skończywszy na ksero i skanerze.

Wirtualne biuro jest usługą skierowaną do wszystkich przedsiębiorców działających na naszym rynku, nie tylko tych, którzy dopiero rozpoczynają „zabawę” w świecie biznesu. Propozycja ta jest atrakcyjna również dla tych, którzy pragną znacząco obniżyć koszty prowadzonej działalności.