foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Rakowicka 10B/4 31-511 Kraków
sekretariat@biurorachunkowe-krakow.pl

Nasza firma Abix Consultant wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Państwa w swojej ofercie posiada wynajem biurek na godziny.

Niestety, w życiu każdej spółki, niezależnie od jej wielkości, zdarzają się takie chwile, trzeba spotkać się z klientami bądź petentami. Wtedy przydaje się przede wszystkim własne biuro, bądź przynajmniej gabinet, w którym możemy przyjąć kontrahentów. Wynajem własnej powierzchni biurowej wiąże się z dużymi kosztami – czynsz oraz opłaty związane z utrzymaniem biura w czystości. Nie każdego stać na takie koszty, zwłaszcza z początku kariery. W tym celu niezbędna jest usługa własnego biurka na godziny. Na czym to polega?

Abix Consultant udostępnia Państwu w pełni wyposażone biuro, w którym mogą Państwo przeprowadzić rozmowę rekrutacyjną, spotkać się z ważnym partnerem biznesowym bądź omówić biznesplan z nowym wspólnikiem. Płacą Państwo tylko i wyłącznie za czas wynajmowania pomieszczenia. Oznacza to, że możemy korzystać z niego godzinę w ciągu dnia bądź jeden raz w miesiącu. Usługa ta jest niezwykle atrakcyjna zarówno dla małych jak i większych przedsiębiorstw, które pragną zminimalizować koszty prowadzonej działalności.

Niewątpliwie usługa biurka na godziny zwiększy atrakcyjność prowadzonej przez Państwa firmy. Kontrahenci będą mieli poczucie, że mają do czynienia z prestiżową spółką, która dba o zarówno o partnerów biznesowych jak i własnych klientów. Zawsze lepiej jest poprowadzić rozmowę w pełni wyposażonym biurze, niż w domu, pośród gwaru dzieci bądź szczekania psa.