foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Rakowicka 10B/4 31-511 Kraków
sekretariat@biurorachunkowe-krakow.pl

Wirtualny sekretariat  to usługa na miarę XXI wieku

W dobie szeroko pojętej cyfryzacji i informatyzacji, usługi wirtualne wydają się czymś oczywistym i niezastąpionym. Jako, że postęp i technika spowodowały ciągły bieg i brak czasu, musimy tak usprawnić prowadzoną przez nas działalność, by generowała ona zyski jak najmniejszym kosztem. Jak szybko i sprawnie zminimalizować wydatki naszej firmy? Odpowiedź jest prosta: skorzystaj z naszych wirtualnych usług.

Przedstawiamy Państwu wirtualny sekretariat – skuteczny sposób na zwiększenie renomy spółki. Zakup naszej usługi wiąże się z otrzymaniem własnego, unikalnego numeru, możliwości nagrania własnej wiadomości dla klienta, a przede wszystkim z odbieraniem połączeń przychodzących w określonych godzinach pracy spółki. Profesjonalna sekretarka poprowadzi rozmowę z Państwa klientami, udzieli podstawowych informacji o firmie, a także zanotuje cały jej przebieg. Końcowo otrzymają Państwo rozmowy z danego dnia na Państwa pocztę e-mailową.

Wirtualny sekretariat to idealna opcja dla tych, którzy pragną zaoszczędzić, dbając równocześnie o dobre imię i wysokie standardy prowadzonej przez siebie działalności. W XXI wieku nieposiadanie własnego biura, a tym samym sekretarki wiąże się automatycznie z niższą pozycją na rynku. Każdy szanujący się przedsiębiorca nie może pozwolić sobie na sytuacje, w której jego firma postrzegana jest gorzej na tle innych z tej samej branży.