foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Rakowicka 10B/4 31-511 Kraków
sekretariat@biurorachunkowe-krakow.pl

Wiele firm decyduje się na powierzenie funkcji księgowej zewnętrznej firmie. Tak zwany Outsourcing jest niezwykle popularny nie tylko w przypadku dużych firm, ale również niewielkich działalności gospodarczych. Usługa ta podnosi efektywność procesów księgowych, które mają bezpośredni wpływ na funkcjonowanie całej firmy. Jeżeli więc nie radzisz sobie z prawną i finansową obsługą działalności bądź Twoje potrzeby informacyjne są tak rozbudowane, Outsourcing jest właśnie dla Ciebie.

Abix Consultant świadczy szereg usług związanych z szeroko pojętym Outsourcingiem. Nasi specjaliści zajmują się zarówno Outsourcingiem rachunkowości jak i Outsourcingiem kadr, płac i HRM. W skład naszych obowiązków wchodzi szereg zadań, w tym usługi księgowe, wypełnianie deklaracji podatkowych. Sporządzanie sprawozdań finansowych oraz raportów zarządczych etc. Nasza spółka zajmuje się pełnym nadzorem księgowym firmy Klienta, w tym również świadczymy usługę zastępstwa personelu księgowego. Zdajemy sobie sprawę, że usługi związane z księgowością muszą być wykonane rzetelnie, dokładnie, starannie i sumiennie. Analizujemy przeglądy ewidencji księgowej za minione okresy sprawozdawcze, zajmujemy się adaptacją systemów finansowych. Wszystkie sporządzone przez nas dokumenty podlegają archiwizacji. Administracja finansowa to dla nas czysta przyjemność. Powierzone nam zadania dokonujemy w oparciu o aktualne przepisy prawne obowiązujące na terenie Polski. Dodatkowo zajmujemy się wynajmem adresu siedziby firmy. W skład naszych usług związanych z Outsourcingiem wchodzą również analizy finansowe, projektowanie i organizowanie procesów rachunkowych, a także pomiar ich efektywności.

Dokładamy wszelkich starań, by zwiększyć skuteczność funkcjonowania firmy i zrealizować zagadnienia związane z płacami oraz kadrami. Staramy się nie tylko zredukować koszty, ale również ograniczyć ryzyko operacyjne. Zajmujemy się wszelkimi zadaniami związanymi z kalkulacją wynagrodzeń, administracją kadrową oraz obszarami HR. Stosujemy najwyższe standardy jakości. W skład naszych usług związanych z Outsourcingiem kadr i płac wchodzą między innymi: administracja kadr, administracja płac, kalkulacja wynagrodzeń, doradztwo w zakresie zarówno ubezpieczeń jak i szeroko pojętego prawa pracy, optymalizacja kosztów i czasu pracy, strategia personalna, pozyskiwanie nowych pracowników, a także zadania związane z zarządzaniem efektywnością.