foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Rakowicka 10B/4 31-511 Kraków
sekretariat@biurorachunkowe-krakow.pl

Wirtualne Biuro ul Rakowicka 10B/4 31-511 Kraków

Wirtualne biuro to usługa polegająca na zleceniu firmie zewnętrznej profesjonalnej obsługi biurowej, bez konieczności fizycznego posiadania siedziby swojej firmy. Naszym Klientom oferujemy możliwość rejestracji swojej działalności pod adresem naszego biura i posługiwania się nim w kontaktach biznesowych, podczas załatwiania spraw urzędowych.
Do Państwa dyspozycji oddajemy przestrzenie biurowe, z których możecie Państwo korzystać według potrzeb. Tylko od Państwa zależy, czy będzie to kilkanaście godzin w tygodniu, czy może kilka dni w miesiącu. Płacicie Państwo wyłącznie za rzeczywisty czas, jaki spędzacie w wynajętym biurze.

Doskonale rozumiemy, że niektórzy nie potrzebują całomiesięcznego dostępu do biura, w związku z tym, nie ma najmniejszego sensu w wydawaniu pieniędzy na kosztowny czynsz i wyposażenie miejsca pracy, z którego faktycznie korzysta się rzadko. Nasza firma proponuje Państwu wirtualne biuro, pod adresem w prestiżowej lokalizacji Krakowa. W każdej chwili możecie Państwo skorzystać z dostępnych biur oraz sprzętów biurowych i pracować tak długo, jak będzie to konieczne.

My zajmiemy się dodatkowo odbieraniem Państwa poczty i telefonów, o czym będziecie informowani niezwłocznie po otrzymaniu korespondencji. Wirtualne biuro to doskonały wybór dla wszystkich, którzy prowadzą własną firmę, jednak profil ich działalności nie wymaga stałej siedziby, za którą trzeba płacić duże pieniądze. Nasza oferta obejmuje między innymi wynajem przestrzeni biurowych i sal konferencyjnych w wybranym przez Państwa terminie.

Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem, w prestiżowej lokalizacji ul Rakowicka 10B w Krakowie, dzięki czemu zyskają Państwo szersze grono zaufanych klientów.

Wszelkie formalności związane z rejestracją załatwimy za Państwa, przygotujemy stosowną umowę, którą podpiszecie Państwo u notariusza.

Cały proces przebiegnie szybko i sprawnie, abyście byli Państwo zadowoleni w stu procentach.Jeżeli profil Państwa działalności, nie wymaga dostępu do stacjonarnego biura przez kilka godzin dziennie w ciągu całego miesiąca, to wirtualne biuro jest świetnym i wygodnym rozwiązaniem. Dzięki niemu unikną Państwo wysokich kosztów utrzymania i wyposażenia biura, szczególnie w przypadku sporadycznego korzystania z jego przestrzeni.

W ramach naszej usługi gwarantujemy szereg korzyści, między innymi dostęp do miejsca pracy w dogodnym i wybranym przez Państwa terminie. Nieważne, czy potrzebujecie skorzystać z biura raz w tygodniu przez dwie godziny lub trzy razy w tygodniu po 8 godzin dziennie- płacicie Państwo tylko i wyłącznie za rzeczywisty czas spędzony w wynajętym biurze.

Ponadto zarejestrowanie działalności pod udostępnionym przez nas adresem, zdejmuje z Państwa obowiązek codziennego odbierania telefonów i pilnowania przychodzącej poczty- zrobimy to za Was, a o każdej przesyłce i telefonie, dowiecie się Państwo natychmiast.

W związku z powyższym nie trzeba nawet zbyt często zaglądać do naszej siedziby, jeśli nie będziecie mieli Państwo takiej potrzeby.

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, jeśli chodzi o wynajem powierzchni biurowych i sal konferencyjnych. Dbamy o każdy szczegół zawieranej umowy i pełne zadowolenie naszych Klientów.

Czytaj więcej: Dlaczego my?