foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Rakowicka 10B/4 31-511 Kraków
sekretariat@biurorachunkowe-krakow.pl

Męczy Cię sama myśl o trudach rejestracji własnej działalności gospodarczej? Przeraża Cię ilość urzędów i dokumentów do wypełnienia? Mamy na to sposób. Abix Consultant oferują Państwu zakup gotowych spółek. Po dokonaniu niezbędnych formalności z naszą firmą, otrzymają Państwo spółkę, w przypadku, której natychmiast możemy rozpocząć działalność. Podmiot ten jest zarejestrowany i nie posiada żadnych zobowiązań, gdyż nigdy wcześniej nie prowadził działalności gospodarczej.

Zakup gotowej spółki wiąże się z przygotowaniem umowy sprzedaży, zorganizowaniem spotkania u notariusza w wybranym przez Klienta terminie, a także dostarczeniem Klientowi niezbędnej dokumentacji, potwierdzających działanie spółki. W przypadku zakupu spółki z o. o. należy przygotować dane nowych udziałowców oraz członków zarządu, ogólne dane dotyczące planowanej działalności.

Zakup własnej, gotowej spółki to idealna opcja w przypadku tych, którzy nie chcą marnować swojego czasu. Jeżeli zależy Państwu na szybkich działaniach, zapraszamy do kontaktu z Abix Consultant.