foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Rakowicka 10B/4 31-511 Kraków
sekretariat@biurorachunkowe-krakow.pl

Mówi się, że biznes jest dla ludzi. Jednakże jego zawiłe przepisy i liczne trudności sprawiają, że odechciewa nam się zakładać własną działalność gospodarczą. Masz pomysł na firmę? My pomożemy Ci go urzeczywistnić. Abix Consultant zajmuje się zarówno pełnym doradztwem jak i wszelkimi czynnościami, niezbędnymi do zarejestrowania firmy.

Nasi specjaliści, z niewielką pomocą, stworzą dla Państwa pierwszy bądź kolejny już biznes. Wybierzemy dla Państwa odpowiednią formę prawną działalności. Sporządzimy niezbędne umowy, doradzimy przy wyborze wspólników, określaniu wkładu i kapitału etc. Wypełnimy niezbędną dokumentacje, w tym zgłoszenie do Ewidencji Działalności Gospodarczej. Zajmiemy się rejestracją Państwa przyszłej firmy w Urzędzie Statystycznym w celu otrzymania numeru REGON, w Urzędzie Skarbowym, w celu otrzymania numeru NIP, a także w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Załatwimy wszystkie niezbędne formalności związane z inspekcją pracy oraz sanepidem.

W pełni dbamy o komfort naszych Klientów, dlatego też wszystkie dokumenty związane z założeniem nowej działalności, wypełnione będą dokładnie i rzetelnie. Gwarantujemy, że cały proces rejestracji odbędzie się szybko i bezproblemowo. Działamy kompleksowo, dlatego też zajmujemy się każdym aspektem związanym z rejestracją firmy. Wiemy, iż nie każdy ma siłę i czas poświęcać długie godziny na załatwianie licznych formalności. My zajmiemy się dla Państwa wszystkim od ręki. Wystarczy parę dni, by cieszyć się własną firmą. Dodatkowo Abix Consultant oferuje usługi w postaci wirtualnego biura, adresu siedziby firmy, prowadzenia księgowości i porad prawnych.