foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Rakowicka 10B/4 31-511 Kraków
sekretariat@biurorachunkowe-krakow.pl

Powiadomienie SMS / e-mail o podatkach i dokumentach

Pamięć bywa zawodna, zwłaszcza wtedy, gdy mamy na głowie niezliczoną ilość obowiązków – dom, pracę, dzieci. Nie ma nic złego w tym, że raz na jakiś czas zdarzy nam się o czymś zapomnieć – na przykład terminowo zapłacić. Niestety, nawet kilka dni zwłoki mogą mieć dla nas katastrofalne skutki. Chociaż nie możemy pomóc Państwu w kwestii pamięci o wszystkim, co istotne, możemy zająć się zagadnieniami związanymi z należnościami i dokumentami.

Nasze Biuro Rachunkowe oddaje w Państwa ręce nową funkcjonalność – powiadomienia za pomocą wiadomości e-mail bądź SMS. Jak wygląda to w praktyce? Wszyscy nasi Klienci, zarówno Indywidualni jak i Biznesowi mogą zażyczyć sobie otrzymywanie specjalnych powiadomień w wybranej formie za każdym razem, gdy nasze biuro dokona odpowiednich czynności bądź nasz system zanotuje zmiany w panelu użytkownika. Przykładowo: otrzymają Państwo przypomnienie w postaci wiadomości SMS bądź e-mail o nieuiszczonych należnościach, zbliżającym się terminie płatności czy też po wykonaniu przez nas określonych czynności.

Powiadomienia SMS bądź e-mail to niebywałe udogodnienie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie swój czas oraz pieniądze. Nasi specjaliści zadbają o to, by Państwa podatki były zapłacone na czas, wszystkie dokumenty wysłane zaś powierzone zlecenia wykonane szybko, sprawnie i terminowo. Bez wątpienia funkcjonalność ta podnosi poziom usług związanych z szeroko pojętą rachunkowością oraz księgowością. Można śmiało stwierdzić, ze praktyczne powiadomienia sprawią, że będą Państwo zawsze poinformowani na czas, a tym samym nie przegapią żadnej ważnej kwestii.

Oferowana przez nas funkcjonalność sprawi, że odsetki za zwłokę staną się wyłącznie przykrym wspomnieniem. Dodatkowo usługa powiadomień obejmuje swoim zakresem wszystkie zlecenia wykonywane przez nasze biuro, w tym również sporządzanie dokumentów. Jesteśmy niemal pewni, że powiadomienia SMS bądź e-mail przypadną Państwu do gustu.