foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Rakowicka 10B/4 31-511 Kraków
sekretariat@biurorachunkowe-krakow.pl

Windykacja

Działania windykacyjne mają jeden główny cel – odzyskanie należności. Nasza firma dba o Klienta od podstaw: krótki okres oczekiwania, a także najefektywniejsze narzędzia dla danej kategorii wierzytelności to nasz priorytet. Wykwalifikowani specjaliści obsługują sprawy z różnego stadium przeterminowania, niezależnie od ich statusu. Nasza firma świadczy profesjonalne usługi zarówno przed wejściem na drogę sądową, z tytułem wykonawczym bądź po bezskutecznej egzekucji komorniczej jak i przejmuje sprawy obsługiwane wcześniej przez inne podmioty windykacyjne.

Dlaczego właśnie my? Nasza kadra pracownicza składa się z wykwalifikowanych w swej dziedzinie specjalistów, którzy kierują się przede wszystkim pełnym profesjonalizmem. Wiedza, doświadczenie, a także skuteczne metody mobilizują naszych dłużników do szybkiego uregulowania zaległego zobowiązania. Nasza windykacja to szeroko zakrojone działania, w tym: windykacja telefoniczna, listowna, terenowa, wsparcie prawne etc. Co więcej posiadamy niemałe doświadczenie w tym, co robimy. Lata pracy w zawodzie sprawiły, że nasza firma specjalizuje się w ściąganiu należności różnego rodzaju, począwszy od kwot niewielkich, a skończywszy na tych milionowych. Nasze podejście do Klienta jest indywidualne, przez co dokładnie możemy zbadać i przeanalizować jego sprawę, nie „nakładając” na nią starej struktury pracy.

Działamy na terenie całej Polski. Nasze windykacje cieszą się skutecznością, a w efekcie odzyskaniem należności. Dla każdego naszego dłużnika przygotowujemy indywidualny program spłaty należności, przez co ta odbywa się szybko i skutecznie.