foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Rakowicka 10B/4 31-511 Kraków
sekretariat@biurorachunkowe-krakow.pl

Bezpieczny dostęp on-line do dokumentów

Oto rozwiązanie na miarę XXI wieku – bezpieczny dostęp do dokumentów bez wychodzenia z domu.

Nasze Biuro Rachunkowe stale poszerza i udoskonala swoją ofertę, tak by jeszcze w większym stopniu sprostać oczekiwaniom swoich Klientów. Mając na uwadze wygodę oraz komfort na każdym etapie współpracy: my – Klienci, udostępniliśmy nową funkcjonalność – bezpieczny dostęp do dokumentów on-line za pośrednictwem niezawodnego programu Comarch Optima.

Comarch Optima to jeden z najpopularniejszych w Polsce programów dedykowanych małym, średnim, a także dużym przedsiębiorstwom, niezależnie od branży. Bez wątpienia mogą z niego korzystać nie tylko Klienci Biznesowi, ale również Klienci Indywidualni. Niezwykle praktyczne rozwiązania sprawiają, że znacząco ułatwia on komunikację między poszczególnymi organami. Można śmiało stwierdzić, że jest to nieocenione rozwiązanie w biurach rachunkowych.

Prezentowany program stanowi bardzo duże udogodnienie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie swój czas. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdy może poświęcić długie godziny na wyjście z domu, podróż transportem publicznym oraz wizytę w naszym biurze. Mówi się, że „czas to pieniądz”. Comarch Optima pozwala zarządzać dokumentami bez wychodzenia z domu. Do pracy wystarczy wyłącznie dostęp do Internetu – w telefonie, na tablecie czy też na komputerze.

Niewątpliwie program Comarch Optima ułatwia komunikację między naszą firmą, a prowadzoną przez Państwa działalnością. Szybka wymiana dokumentów to podstawa tak samo jak możliwość zapoznania się z nimi w każdym momencie, niezależnie od dnia tygodnia czy też godziny. Oferowana przez nas funkcjonalność jest niezwykle praktyczna, bowiem dostęp do niej jest nieograniczony. Tak jak wspomnieliśmy – wystarczy jedynie połączenie z Internetem i mogą Państwo dowolnie zarządzać wszystkimi dokumentami, jakie zostały przez nas sporządzone.

Comarch Optima to połączenie bezpieczeństwa, niezawodności, a także oszczędności czasu. Bez wątpienia to funkcjonalność, która znacząco zwiększy komfort pracy zarówno Klienta Biznesowego jak i Klienta Indywidualnego.