foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Rakowicka 10B/4 31-511 Kraków
sekretariat@biurorachunkowe-krakow.pl

Prowadzimy księgowość firm transportowych

Nasza firma zajmuje się szeroko pojętą księgowością firm transportowych. Nasze usługi obejmują wszystkie działy związane z prowadzeniem przedsiębiorstwa tej branży. Jako, że jesteśmy elastyczni, staramy się dopasować ofertę do indywidualnego Klienta. Nie sposób, zatem wymienić wszystkich opcji, jakie Państwu proponujemy. Mając na uwadze powyższe pragniemy poglądowo przedstawić Państwu zakres naszych usług.

  1. Ewidencja czasu pracy – zajmujemy się ewidencją czasu pracy kierowców oraz pozostałych pracowników firm transportowych. Dzięki temu każdy pracodawca będzie wiedział na bieżąco, jaki relacje panują w jego firmie, a także, co należy zmienić by zwiększyć potencjalne obroty. Rozliczanie czasu pracy jest też niezbędne w przypadku naliczania wynagrodzenia oraz dodatków pieniężnych. Niezbędne dane uzyskujemy z wykresówek, kart kierowcy, tachografów etc.
  2. Prowadzimy pełną księgowość firmy z uwzględnieniem obowiązków sprawozdawczych oraz podatkowych. Specjalizujemy się w licznych usługach usprawniających działanie przedsiębiorstwa transportowego, a także w profesjonalnej obsłudze kadrowo-płacowej.
  3. Dotacje unijne – z związku z licznymi programami i funduszami unijnymi pragniemy wspomóc naszych Klientów poprzez analizę prawną przepisów dotyczących przyznawania dotacji na przedsiębiorstwa związane z usługami transportowymi.
  4. Niezbędne dokumenty – zajmujemy się przygotowywaniem, wypełnianiem oraz wysyłaniem do odpowiednich organów dokumentacji firmowej, w tym: podatkowej, inwestycyjnej, budżetowej, a także przygotowujemy dokumenty do kontroli, tworzymy regulaminy pracy oraz płacy.
  5. Oferujemy kompleksowe doradztwo w zakresie pełnej księgowości firmy, zarówno dla Klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw.

Nasze obowiązki sięgają daleko poza wyżej wymieniony zakres. Plan pracy przygotowujemy w oparciu o indywidualne wskazówki Klienta tak by jego oczekiwania względem nas były całkowicie spełnione.