foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Rakowicka 10B/4 31-511 Kraków
sekretariat@biurorachunkowe-krakow.pl

Co to jest Wirtualne Biuro?

Jest to praktyczne, wyjątkowo korzystne rozwiązanie dedykowane wszystkim przedsiębiorcom! Wirtualne Biuro daje nam niezliczoną ilość korzyści, w tym własny, unikatowy, a zarazem niezwykle prestiżowy adres w wybranej przez Ciebie lokalizacji. Już teraz nie musisz prowadzić firmy w domu czy wynajmować drogiego lokalu gdzieś w centrum miasta. Siedziba Twojej spółki zlokalizowana będzie w dogodnym dla potencjalnych klientów miejscu np. przy głównym węźle komunikacyjnym.

Jakie zalety daje nam Wirtualne Biuro?

Nie da się ukryć, że korzyści tego rozwiązania jest tak wiele, że nie sposób wszystkich zliczyć. Po pierwsze, a zarazem najważniejsze – Wirtualne Biuro pozwala znacząco obniżyć koszty stałe przedsiębiorstwa. Zależnie od wybranego pakietu możemy oszczędzić na wynajmie lokum, zatrudnieniu pracowników czy też współpracy z księgowością. Nie da się również ukryć, że pewne aspekty Wirtualnego Biura zapewnią każdej firmie prestiż – na przykład adres w dogodnej dla klientów lokalizacji.

Dla kogo dedykowana jest oferta Wirtualnego Biura?

Wbrew temu, co większość z Was myśli, Wirtualne Biuro to rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko w przypadku nowopowstałych firm. Wręcz przeciwnie. Ta niezwykła usługa pomoże znacząco obniżyć koszty stałe zarówno w małych jak i dużych firmach, spółkach handlowych i usługowych – niemal wszędzie. Warto zauważyć, że Wirtualne Biuro to pakiet funkcjonalności, które przypadną do gusty freelancerom i osobom pracującym w domu. Zapoznaj się z całą ofertą.

Czy jest jakiś zawód bądź gałąź, w przypadku, której Wirtualne Biuro sprawdzi się w stu procentach? Oferowana przez nas usługa dostosowana jest do każdego przedsiębiorstwa, niezależnie od wielkości czy też obszaru działania. Dodatkowo trzeba wspomnieć, że Wirtualne Biuro jest nieocenioną pomocą dla freelancerów, podróżników czy osób pracujących w domu. Praktyczny zestaw funkcjonalności pozwala rozwijać własny biznes bez konieczności schodzenia z kanapy. Kompleksowa obsługa dedykowana jest nawet oddziałom zagranicznych firm.

Lokalizacja Wirtualnego Biura

Jeden z najważniejszych aspektów prowadzonej działalności. Większość z nas nie zdaje sobie sprawy, jak wielkie znaczenie ma lokalizacja danej firmy. Od tego, gdzie znajduje się nasz biznes zależy, jak wiele klientów się nim zainteresuje. Usługa Wirtualnego Biura to szereg praktycznych narzędzi, w tym również Wirtualny Adres. Oferujemy Was niezwykle prestiżową lokalizację – w samym centrum miasta, niedaleko węzła komunikacyjnego. Ta jedna funkcjonalność ma znaczący wpływ na optymalizację kosztów przedsiębiorstwa.

Większość z Was na pewno spotkała się z wyrażeniem „Wirtualne Biuro”. Dla tych przedsiębiorców, którzy nie spotkali się z tym określeniem bądź nie wiedzą, o co chodzi przedstawiamy krotką definicję: Wirtualne Biuro to niezwykle kompleksowa, wirtualna usługa pełnego outsourcingu obsługi biurowej. „Wirtualna” oznacza tu tyle, że nasze przedsiębiorstwo nie musi posiadać fizycznej obecności w danym miejscu. Chociaż brzmi to skomplikowanie, jest to praktyczne, pożądane przez przedsiębiorców narzędzie biznesowe.

Jakie korzyści możemy osiągnąć decydując się na usługę Wirtualnego Biura?

Na początku warto wspomnieć, że Wirtualne Biuro daje możliwość znacznej redukcji kosztów związanych z prowadzeniem własnej działalności – przede wszystkim kosztów wynajmu oraz zatrudnienia dodatkowych pracowników. Dodatkowo usługa ta pozwala nam zarejestrować naszą spółkę w dogodnej dla nas i dla klientów lokalizacji, co przekłada się na swojego rodzaju prestiż – klienci są świadomi, iż nasze przedsiębiorstwo znajduje się w gronie najlepszych.

Co oferuje nam usługa Wirtualnego Biura? Pod pojęciem Wirtualne Biuro kryje się znacznie więcej, aniżeli wynajem samego adresu. Zależnie od wybranego pakietu możemy otrzymać szereg niezastąpionych rozwiązań, w tym: indywidualne, łatwe w zapamiętaniu numery telefoniczne, odbiór telefonów przez miła, kompetentną sekretarkę, obiór oraz przesyłanie korespondencji drogą tradycyjną lub mailową, kompleksową obsługę prawną oraz księgową, przechowywanie dokumentów firmowych i wiele, wiele więcej.

Dlaczego warto zdecydować się na usługę Wirtualnego Biura?

E-biuro bądź Virtual Office to szereg rozwiązań stworzonych z myślą o biznesie. Pozwalają one poczynić realne oszczędności, znacząco ograniczyć koszty przedsiębiorstwa, a także zniwelować liczbę zatrudnianych pracowników do minimum. Dodatkowo Wirtualne Biuro pozwala zdobyć wśród potencjalnych klientów swojego rodzaju prestiż, co bezpośrednio przekłada się na liczbę zamówień! Rozwiązanie te dedykowane jest zarówno dla nowych jak i już działających na rynku firm

Jakie korzyści otrzymuje przedsiębiorca decydując się na usługę Wirtualnego Biura?

Po pierwsze, a zarazem najważniejsze – znacząco niweluje koszty związane z wynajmem i utrzymaniem lokalu, a także zatrudnieniem pracowników. Po drugie Wirtualne Biuro jest nieocenione, jeśli chodzi o promocję i reklamę prowadzonej działalności – można powiedzieć, że podnosi prestiż firmy. Po trzecie liczba funkcjonalności e-biuro jest tak wielka, że każdy przedsiębiorca znajdzie coś odpowiedniego dla swojego biznesu.